Beyazhaklar.com gizlilik politikası hukuki bir metin olma özelliği taşımaktadır. Web sitemizi ziyaret etmiş olan bütün takipçilerimiz bu Metin ile beraber güvence altına alınmaktadır. Google gibi hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını ön plana çıktığı büyük firmalar incelenerek sizin için gizlilik politikası hazırladık. Dolayısıyla web sitemizi ziyaret ettiğiniz anda çıkış yaptığımızda ana kadar bütün bilgilerini size ait olan veriler bizim tarafımızdan hukuki bir zeminde güvence altına alınıyor. Bunun sağlanmasında ise en önemli unsurlardan birisi 6698 sayılı kişisel verileri koruma kanunudur. Bu kanuna göre size ait elde etmiş olduğunuz kişisel verileri üçüncü şahıslarla paylaşmıyoruz. Herhangi bir şekilde ticari anlamda satışa sunulmuyor. Sadece sitemizin veri tabanında bulunmaktadır ve sitenin ar-ge çalışmalarında kullanılmaktadır.

Teknik anlamda göz atıldığında ise sayfalarımız 5651 sayılı İnternet ortamında yayın yapan sitelerin bütün hükümlerine uyulmaktadır. Yer sağlayıcı formatında hizmet vermemize rağmen içeriklerinizi özgün olarak hazırlıyoruz ve denedikten sonra sizlerin dikkatine sunuyoruz. Ayrıca bizim içeriklerinizi herhangi bir şekilde kötüye kullanma hakkınız bulunmuyor. Özgün olan içeriklerinizi sadece kaynakça referans belirterek kullanma hakkınız bulunmaktadır. Web sitemizde size ait olan içerikler var ise bu noktada Savoybetting telif hakları opsiyonları devreye giriyor ve içerikler hemen kaldırılıyor. Bu açıdan da herhangi bir şekilde problem yaşamayacağınızi taahhüt ediyoruz.

Savoybetting çerez politikası dahilinde tarayıcılarının mobil tarayıcılarınıza küçük yazılımlar yerleştirmekteyiz. Tüm dünyada web sitelerinin Bu yazılımların yerleştirilmesi hukuki bir zemine yerleştirilmiştir. Dolayısıyla sizin onayınız dahilinde tarayıcılarında yerleştirmiş olduğumuz çerezlerle birlikte bazı kişisel bilgileri elde etmekteyiz. İsminiz, soy isminiz, yaşadığınız şehir, mobil işletim sisteminiz, tarayıcı türünüz gibi teknik detaylar elde ediliyor. Bu detaylarla birlikte web sitemize bir sonraki ziyaretinizde size özgün kişiselleştirilmiş hızlı bilgileri sunarak daha etkin bir şekilde siteyi kullanıma açıyoruz. Ayrıca elde ettiğimiz bilgileri ar-ge çalışmalarında ve sitenin geliştirilmesinde kullanmaktayız.